Konference - Přihlášení

Po vyplnění všech údajů a odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací email obsahující celkovou částku, zahrnující konferenční poplatek a ubytování, a informace, jak ji uhradit. Konferenční poplatek obsahuje: vstup na všechna jednání konference včetně občerstvení o přestávkách, materiály konference, oběd 17. a 18.4., raut s ochutnávkou vína večer 17.4. Ubytování zahrnuje snídani. V případě zrušení registrace do 1.4.2012 bude registrační poplatek vrácen ve výši 50%. V případě zrušení registrace po 1.4.2012 registrační poplatek bohužel nemůže být vrácen. Storno je nutno provést písemně.

Osobní údaje

Vyhledání čísla člena

Fakturační adresa

Doručovací adresa

Doručovací adresa se liší od fakturační.

V případě studentů je k přihlášce potřeba připojit potvrzení vedoucí/ho oddělení, že jde o studentku/ta v pre- nebo postgraduálním studiu. Jak se stát členem společnosti naleznete na stránkách společnosti v sekci Členství v CSMS.

nepovinné

Kontaktní osoba ohledně ubytování: p. Lenka Pišlová, e-mail: pislova@img.cas.cz, telefon: +420 241062289.

Důležité: Při platbě použijte VS, který obdržíte v potvrzujícím mailu! Konferenční poplatek je možné platit pouze převodem.

Důležité: Ubytování je možno rezervovat pouze prostřednictvím CSMS, hotel rezervace nepřijímá.

ústní
poster

Abstrakt příspěvku (viz vzor) v angličtině zašlete na adresu konference2012@microscopy.cz.

Všechna pole kromě titulů před a za jménem, ID člena CSMS (pro nečleny), DIČ, faxu a doručovací adresy jsou povinná!
         
Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty